Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wycieczki osobiste do wewnętrznego dziecka | Support: 1000 DEN

1 czerwca 2017 @ 20:00 - 21:30

Bielizna z nadrukiem Hello Kitty skrywana głęboko w najniższej szufladzie szafy, kolekcjonerskie wydanie sagi „Zmierzch” na blue-ray wciśnięte za retrospektywą filmów Kieślowskiego, zdalnie sterowany Lamborghini Aventador kupiony pod pretekstem zbliżającej się komunii chrześniaka… Co jeszcze sprawiało Wam radość w dzieciństwie, a co już nie przystoi jako dorosłym? Czego nie możecie sobie odmówić, bo „w tym wieku” już nie wypada?

1 czerwca zapraszamy na spektakl improwizowany dla wszystkich dorosłych, którzy tego dnia mają ochotę odbyć podróż ku swojemu wewnętrznemu dziecku. Za punkt wyjściowy i inspirację do spektaklu weźmiemy Wasze (nasze? ???? ) „guilty pleasures”. Jak zawsze zagramy bez scenariusza, bez rozpisanych ról, bez uprzednio przygotowanej fabuły. Na żywo, z głowy. Z okazji dnia wewnętrznego dziecka!

————–

Wycieczki osobiste to cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnych form i narzędzi artystycznych. Zaproszeni goście przygotowują inspiracje, z którymi na scenie mierzą się improwizatorzy. Dotychczas gościliśmy pisarza Łukasza Orbitowskiego, poetę Piotra Fiedlera, dziennikarza Rafała Bryndala, tancerkę i choreografkę Izabelę Chlewińską, muzyków Bisza i Radeksa oraz aktorów Teatru 21 wraz z jego założycielką Justyną Sobczyk.

—————

☞ W składzie Wycieczek osobistych grają: Kinga Kosik-Burzyńska, Mateusz Lewandowski, Barek Magdziarz, Bartosz Młynarski, Maciej Nawrocki, Weronika Nockowska, Karolina Norkiewicz, Agnieszka Purc, Agata Rozbicka, Hubert Skrzyński, Michał Sufin

—————

SUPPORT: 1000 DEN
Spektakl rozpoczniemy od ok. 20-minutowego występu młogej grupy Teatr Improwizacji 1000 DEN, która zagra razem z duetem Sufin/Młynarski.

☞ Bilety: 25/15 zł

Szczegóły

Data:
1 czerwca 2017
Czas:
20:00 - 21:30
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/366742433723288

Oragnizator

Klub Komediowy

Miejsce

Klub Komediowy
Nowowiejska 1
Warsaw,00-643Poland
+ Google Map