Jeden z najbardziej cenionych obiektów hotelarsko-konferencyjnych, czyli Hotel Ossa Congress&Spa obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny. Z okazji pełnej dekady istnienia, na początku lutego hotel przytulony do bujnych lasów Puszczy Pilickiej odwiedziła grono wspaniałych gości. Wspólnie świętowali oni urodziny, zdradzając przy tym, dlaczego właśnie Ossa bliska jest ich sercu.

Uroczystą galę zorganizowaną z okazji urodzin Hotelu Ossa Congress&Spa odwiedziło ponad 900 gości! Wśród nich nie zabrakło znanych artystów polskiej sceny filmowej, teatralnej oraz muzycznej, gwiazd estrady, osobowości medialnych, a także polityków. Wspólnym głosem opowiadali oni o tym, co sprawia, iż do Ossy warto wracać.

Wiele ciepłych słów pod adresem ekipy hotelu nie kryła Magdalena Steczkowska, jedna z gwiazd urodzinowego wieczoru, która hotel odwiedza wraz z mężem : –  Uwielbiamy takie hotele, gdzie pani w recepcji bez pytania o nazwisko podaje nam klucz, gdzie czujemy się jak w drugim domu. Nasze dzieci uwielbiają Hotel Ossa za całą atmosferę, za całą otoczkę, za wszystkie miejsca do zabawy, których jest tu mnóstwo dla dzieci. To jest bardzo rodzinny hotel. Jest fantastyczny personel – podkreślali.

Firmę możesz wypromować też w Super Fanpage

Solenizanta chwalił także znany polski aktor, Paweł Małaszyński, który w Ossie ceni sobie przede wszystkim niezwykłą atmosferę, stworzoną przez doskonałą obsługę. Jak twierdzi, Hotel Ossa wyróżnia klimat oraz gościnność, dzięki której można czuć się w nim jak u siebie w domu. – Kiedy tylko mam jakiś wolny weekend to staram się tutaj przyjeżdżać, z dziećmi spędzić tutaj czas, jest fantastycznie. Mogę się tu zaszyć się – zdradził.

Rodzinną atmosferę, sympatyczną obsługę, która każdego gościa traktuje wyjątkowo, niezwykły klimat oraz piękną lokalizację chwalili także Michał Lewandowski, Marcin Kwaśny oraz Marek Kaliszuk. Na nieco inne zalety  hotelu zwróciła zaś uwagę niezwykle popularna aktorka filmowa i telewizyjna, Ela Romanowska: – Jest bardzo blisko Warszawy. Wszystko jest tutaj pod ręką: i basen, i sauny różnego rodzaju, centrum SPA, więc można sobie zrobić relaks w pełnej krasie, a co dla mnie jest ważne, jest to hotel całkowicie przyjazny zwierzakom.

Hotel odwiedza także dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Hyży, która twierdzi, że w Ossie po prostu nie można się nudzić: –Jest i trochę wody, i piękny las, i mają cudowne programy animacyjne. W tym roku miałam przyjemność spędzić też część wakacji z moją córką i spędziłyśmy tutaj naprawdę fantastyczny czas. Kiedy jest pogoda to jest co robić i kiedy nie ma tej pogody to też, ponieważ w środku pod dachem jest mnóstwo miejsc – opowiadała.

Wygląda na to, że polskie gwiazdy po prostu kochają Hotel Ossa Congress&Spa!