Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Harmonijkowy atak! Koncert zespołu Harpcore

Styczeń 19 @ 19:00 - 21:00

Bluesowa supergrupa? Byłoby to pewnie dobre określenie dla fenomenu Harmonijkowego Ataku, gdyby nie fakt, że wyobraźnia muzyczna członków zespołu dawno wyłamała się z ram czystego bluesa. To, co dzięki nim otrzymujemy, to wybuchowy międzygatunkowy koktajl, w którym liczy się finezja, wirtuozeria, a przede wszystkim – dobra zabawa. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, iż w skład grupy wchodzi ścisła ekstraklasa polskiego blues-rocka.

Kwartet harmonijkarzy – Tomek Kamiński, Michał Kielak, Bartek Łęczycki i Łukasz Wiśniewski – to weterani, o których wirtuozowskich umiejętnościach wiedzą od dawna wszyscy zainteresowani.

Towarzyszą im dwaj najlepsi wybitni gitarzyści – Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz, a także atomowa sekcja rytmiczna w składzie Andrzej Stagraczyński – bas i Adam Partyka – bębny.

Zarówno zespół jak i poczególni muzycy byli wielokrotnie nagradzani i wybierani na czołowe pozycje dorocznej ankiety kwartalnika „Twój Blues”, koncertowali na estradach Polski oraz zapraszani byli kilkakrotnie na koncerty zagraniczne.

/ bilety 25 zł /

Szczegóły

Data:
Styczeń 19
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/109346843195110

Oragnizator

PROM Kultury Saska Kępa

Miejsce

PROM Kultury Saska Kępa
ul. Brukselska 23
Saska Kepa,03-973Poland
+ Google Map