Manicure hybrydowy. Szturmem wdarł się na salony i skradł serca wielu kobiet. Niezwykle trwały i odporny na codzienne czynności daje poczucie komfortu i pięknie wyglądających dłoni na długi czas.

Dłonie są wizytówką każdego człowieka. Odpowiednio wypielęgnowane, nawilżone i wyglądające estetycznie robią dobre pierwsze wrażenie. Uwagę zwrócić należy na to, by zwłaszcza nasze paznokcie były w dobrym stanie. Która z nas nie doświadczyła sytuacji, kiedy, chcąc wyglądać perfekcyjnie, nasz idealny czerwony lakier do paznokci brzydko odprysnął na kilku paznokciach? Która z nas nie ma za sobą sytuacji, kiedy musiała nieco się wstydzić pokazując dłonie, które dawno nie zaznały porządnego manicure?
W takich sytuacjach prawdziwym ratunkiem okazuje się manicure hybrydowy. Odpowiednio przygotowane paznokcie, pokryte dobrym lakierem i utwardzone specjalną lampą mogą przetrwać w nienaruszonym stanie nawet do trzech tygodni. I przez ten cały czas możemy być pewne, że nic nas nie zaskoczy, a nasze dłonie o każdej porze dnia i nocy będą zachwycać. Ten niezwykle trwały sposób malowania paznokci zyskał wiele zwolenniczek, a można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że to uzależnia! W końcu, kto nie chciałby czuć takiego komfortu każdego dnia?

Słowo od testerki:

„Sam proces malowania paznokci tzw. hybrydą nie jest skomplikowany, choć wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu i produktów. Specjalne lakiery, bazy, lakiery nawierzchniowe są utwardzane pod lampą UV, wcześniej jednak paznokcie powinny być odpowiednio przygotowane, opiłowane, zmatowione, a skórki odsunięte. Wszystko to powinno być wykonane jak najbardziej precyzyjnie, aby długotrwały efekt był jeszcze bardziej spektakularny. Obecnie większość salonów kosmetycznych oferuje usługę manicure hybrydowego, a jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca w Warszawie, umów się na manicure hybrydowy w jednym z salonów Milek Design.”

Wizyta w salonie sprawi, że poczujesz się jak bogini, w pełni zrelaksowana i zadbana, profesjonalna kadra zadba o Ciebie, a użyte kosmetyki sprawią, że jakość i trwałość twojego nowego manicure będzie zachwycająca. Pamiętaj, że możesz zaszaleć! Prócz podstawowej wersji jednokolorowego manicure, możesz pobudzić wyobraźnię i poprosić o stworzenie wielorakich efekty, wzorków czy malunków na twoich paznokciach.  Wszystko jest… w twoich dłoniach!

Testowaliśmy salony Milek Design zlokalizowany w centrum Warszawy – przy placu Dąbrowskiego 7 oraz na Powiślu przy ul. Tamka 29.